Lokalizacja i zakwaterowanie

WAKACJE z RANCHEREM  organizujemy w miejscowości Lubniewice w woj. Lubuskim nad jeziorem Lubiąż.

Adres:
CENTRUM REKREACYJNO-WYPOCZYNKOWE STILON
ul. Spacerowa 18
69-210 Lubniewice

ZAKWATEROWANIE:

Centrum Wypoczynkowo – Rekreacyjne Stilon położone w przepięknym sosnowym lesie nad brzegiem jeziora. Teren ośrodka jest ogrodzony, łączna pow. to 8 ha. Przestronna, piaszczysta plaża i wydzielona strefa kolonijna to bezpieczne miejsce do kąpieli i zabaw wodnych (oczywiście pod czujnym okiem kolonijnego ratownika WOPR). Kolejne atuty to 820m własnej linii brzegowej i tajemnicze wyspy na jeziorze, które będą celem naszych niezwykłych wypraw.

Mieszkamy*:

  • w dwupiętrowym murowanym budynku w pokojach 2,3,4 osobowych lub 2+3 i 3+3 osobowych typu studio, wszystkie pokoje z łazienką (prysznic, umywalka, WC) ,wyposażone w wygodne łóżka, szafki nocne i szafę ubraniową. Telewizory schowaliśmy do magazynu, w zamian niektóre wieczory spędzimy w kinie letnim;
  • w namiotach typu NS 6-8 osobowych, wyposażonych w łóżka typu kanadyjka+ materac, regały. Należy przywieźć swój śpiwór, jasiek, dla zmarzlaków dodatkowo kocyk;
  • w domkach murowanych 4 osobowych (dwie sypialnie) i 8 osobowych, wszystkie domki wyposażone są w łazienki (prysznic, umywalka, WC), wyposażone w wygodne łóżka, szafki i szafę.

Miejsce zakwaterowanie objęte monitoringiem (kamery: w budynku na korytarzu, w strefie namiotów i w strefie domków).
* Grupy młodsze mieszkają wyłącznie w dwupiętrowym budynku.
Zakwaterowanie w namiotach/domkach dostępne tylko na niektórych turnusach.

Ciekawe usytuowanie ośrodka na cyplu, dodaje uroku i umożliwia zaadoptowanie terenu do różnych aktywności proponowanych naszym uczestnikom w poszczególnych rodzajach kolonii i obozów. Na urozmaiconym terenie stworzyliśmy idealne warunki do:

  • wszelkich zabaw wodnych łącznie ze sportami motorowodnymi (narty wodne , rejsy motorówką, szaleństwa na wodnych dmuchańcach),
  • żeglarstwa, windsurfingu, kajakarstwa,
  • sportów lądowych opisach w poszczególnych programach ramowych, a także bitew paintballowych, ćwiczenia celności na strzelnicy, slalomu quadami po wydzielonym torze.

Stołówka mieści się w oddzielnym budynku, jest przestronna, ładnie urządzona. Smaczne posiłki przygotowywane są na miejscu.

Do dyspozycji uczestników: wydzielone kąpielisko, wydzielona strefa na  piaszczystej plaży, przystań żeglarska, łodzie żaglowe, motorówka, wodne dmuchańce, kajaki,  łodzie wiosłowe, park wodny czyli  profesjonalna, atestowana i bardzo stabilna stacja zabaw na wodzie amerykańskiej firmy AQUAGLIDE – w zestawie: trampolina wodna, batut wodny , zjeżdżalnia, równoważnia, katapulta i ścianka wspinaczkowa, kule wodne (duża i mała), tor przeszkód, trampolina lądowa, nowoczesny plac zabaw, slackline, zamek dmuchaniec – klika metrów w górę po drabince a następnie odlotowy ślizg w dół, stół do ping ponga, stołowy cymbergaj i piłkarzyki, strzelnica: stanowiska do strzelania z wiatrówki sportowej łuku, stanowisko do dart (rzutki), sprzęt do gry w speedminton, boiska do: piłki siatkowej i kometki, tartanowe boisko do piłki nożnej (położone w centrum Lubniewic), drobny sprzęt sportowy, stanowiska do gier wirtualnych na Xbox 360.  A także:  świetlica,  pracowania plastyczna, pracownia krawiecka, pracownia kuchenna,  sala do ćwiczeń, kawiarenka, miejsce: na ognisko, grilla, dyskoteki pod gwiazdami i kino letnie.

Oraz na wybranych koloniach/obozach:
-narty wodne,
-strefa adrenaliny: tor do przejażdżki quadami, pole z przeszkodami, strzelnica i pole paintballowe.

LOKALIZACJA:

Lubniewice: to jedna z najbardziej znanych miejscowości letniskowych w województwie lubuskim. Położona na dziewiczym obszarze Pojezierza Lubniewicko-Sulęcińskiego pomiędzy jeziorami Lubiąż i Krajnik, w bliskim sąsiedztwie jeziora Lubniewsko.

Powierzchnia Jeziora Lubiąż wynosi prawie 150 ha, to jedyne jezioro na tym terenie z trzema czynnymi kanałami. Malownicze wyspy, urozmaicona linia brzegowa z licznymi zatokami i półwyspami to jedne z wielu walorów jeziora.

Przepiękne lasy pełne sosen, modrzewi,   starych dębów tworzą unikalny mikroklimat. Wspaniała przyroda, lasy bogate w rośliny i zwierzynę oraz czyste powietrze zachęcają do aktywności wodnych i lądowych.

Miejsce to jest rajem dla żeglarzy, windsurfingowców, kajakarzy,  miłośników: koni, sportów motorowodnych i innych aktywności na świeżym powietrzu. Malownicze krajobrazy będą natchnieniem dla niejednego artysty 🙂

Już dwa sezony spędziliśmy  w Lubniewicach i przekonaliśmy się , że zakątek ten jest magiczny i trafnie wybrany  pod kątem naszych KLIENTÓW.

Serdecznie zapraszamy na WAKACJE z RANCHEREM.

Gwarantujemy profesjonalną opiekę, wspaniałą zabawę.  Mamy nadzieję,   że zarówno  nasi  STALI BYWALCY jak i NOWI UCZESTNICY  przeżyją  z RANCHEREM  niezapomnianą, wspaniałą wakacyjną przygodę.

800px-Lubniewice_jezioro_Krajniki
DSC_9638_ (1)
SONY DSC
DSC_9410_
bef7bfe8e8d15377946d237623b38984
11960281_463089893870805_369838390833548998_n
DSC03232
DSC_1189
DSC_1106
DSC_0338
DSC_0089
DSC_0094