O Nas


Firma RANCHER PT istnieje od 1986 roku. Właścicielem firmy jest Waldemar Włoszczyński.

Całoroczną działalnością naszej firmy jest transport ciężarowy rzeczy w ruchu krajowym i międzynarodowym. Wykonujemy usługi transportowe w przewozie rzeczy na terenie Unii Europejskiej. Posiadamy wymagane prawem: licencje na wykonywanie krajowego transportu drogowego nr 0109848, licencję na wykonywanie transportu międzynarodowego nr TU-039796, certyfikaty i ubezpieczenia (OCP, OC, AC). Nasza sezonowa działalność skierowana jest do dzieci i młodzieży.

Latem proponujemy dzieciom i młodzieży aktywny wypoczynek w malowniczych zakątkach polskich jezior. Z uwagi na coraz większe oczekiwania ze strony naszych uczestników co roku mamy do zaoferowania kolejne nowe atrakcje. Nasza oferta obejmuje różne  dyscypliny sportu oraz wiele kreatywnych warsztatów, szczegóły w zakładkach kolonie i obozy.

Zimą, aby nie ulec”kanapowemu” lenistwu zapraszamy na karkonoskie stoki narciarskie. Aby uniknąć monotonni proponujemy zjazdy na nartach, snowboardzie i różne wariacje na śniegu.

Dla działalności turystycznej posiadamy:  Gwarancję Ubezpieczeniową Organizatorów Turystyki : TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych nr 87/2018/KR i wpis do rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Dolnośląskiego pod nr 73/29/99/2004.

Organizowany przez naszą firmę wypoczynek spełnia wymagane przepisami kryteria i jest zawsze zatwierdzony przez Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

Zapraszamy do skorzystania z oferty 🙂