Kolonia PIŁKARSKA

KOLONIA PIŁKARSKA Lubniewice nad jeziorem Lubiąż

SYMBOL IMPREZY KPŁ7
Grupy wiekowe: 7-12 lat i 13-15 lat

Kolonia przeznaczona jest dla dzieci/młodzieży pasjonujących się piłką nożną, zarówno tych którzy już uczestniczyli w treningach piłkarskich jak i dla początkujących piłkarzy czyli wszystkich którzy marzą o karierze piłkarskiej. Zajęcia odbywają się w cyklach tematycznych, w trakcie dnia zapewniamy około 8 godz. zajęć wyszczególnionych w ramowym programie, piłkarze spędzą od 2 do 3 godz. na treningu. Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych instruktorów i trenerów. Uczestnikom zapewniamy profesjonalny sprzęt (piłka dla każdego, drabinki koordynacyjne, pachołki, spadochrony do treningu szybkościowego, koła i płotki koordynacyjne ponadto urządzenia do ćwiczenia koncentracji, celności, zręczności). Treningi i mecze odbywać się będą na boisku tartanowym, piaszczystym i w sosnowym lesie… Po treningach zapewniamy relaks sportowo-wodny (szczegóły poniżej).
Aby zapewnić dzieciom bezpieczną zabawę i kompleksową opiekę liczebność grup młodszych nie będzie przekraczała 15 osób. Proponowany przez nas program zakłada wspaniałą zabawę pod czujnym okiem wychowawców i instruktorów. Zajęcia odbywają się w cyklach tematycznych, w trakcie dnia zapewniamy około 8 godz. zajęć zgodnych z ramowym programem.
Od uczestników kolonii nie jest wymagana umiejętność pływania. W trakcie zajęć na wodzie (motorówka, trampolina wodna, wodne dmuchańce, kajaki…) dzieci zabezpieczone są sprzętem asekuracyjnym (kamizelkami ratunkowymi  dopasowanymi indywidualnie do dziecka).
SPECJALNY PROGRAM DLA „NOWICJUSZY”*:
Dotyczy wyłącznie uczestników kolonii, którzy po raz pierwszy jadą z RANCHEREM.
W przypadku gdy Państwa dziecko nie zaadoptuje się w grupie koleżanek/kolegów kolonijnych i zaistnieje  konieczność odebrania z tego powodu dziecka wcześniej to niewykorzystane dni nie przepadają. Istnieje możliwość wykorzystania tych dni na kolonii o tej samej tematyce w następnym sezonie letnim. Ewentualna dopłata wynikać będzie ze zmiany cen ofertowych.
Program nie dotyczy skrócenia turnusu 13 dniowego do 7 dniowego w trakcie uczestnictwa dziecka w turnusie, taka sytuacja traktowana jest jako dobrowolna rezygnacja (patrz Ogólne Warunki Uczestnictwa w zakładce DRUKI).

 

 

RAMOWY PROGRAM (pełen program dostępny wyłącznie na turnusach 13 dniowych)*:
 

KOORDYNACJA RUCHOWA: rozgrzewka z piłką i nie tylko, ćwiczenia kształtujące: szybkość, koordynacyjne zdolności ruchowe, precyzję podań i strzałów, zręczność (konkurs celności, ćwiczenia na czas, ćwiczenia przy użyciu drabinki koordynacyjnej, kół i płotków koordynacyjnych, spadochronu do treningu szybkościowego);
TECHNIKA GRY:  podania i przyjęcia piłki, uderzenia prostym podbiciem i wewnętrzną częścią stopy, przerzuty, żonglerka piłką, technika gry głową, drybling,  prowadzenie piłki, technika biegu;
TAKTYKA: zasady taktyki poszczególnych formacji  w drużynie (atak, obrona, pomoc, bramkarz), ustawianie się na boisku, ćwiczenia taktyczne grupowe;
ABC PRZEPISÓW : zasady zachowania na boisku,   postawa  fair play, współdziałanie w drużynie, sędziowanie;
ĆWICZENIA:  motoryki, kondycji, koncentracji i motywacji;

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ: wybór najlepszych piłkarzy turnieju (strzelca, bramkarza…);
KONKURS WIEDZY: o polskiej i światowej piłce nożnej, najsławniejsi bramkarze, strzelcy…;
MOTORÓWKA: rejsy motorówką, przejażdżka na „crazy sofach” (wodnych dmuchańcach za motorówką);
KAJAKARSTWO: nauka wiosłowania, wyprawy po jeziorze;
SUPY: nauka pływania, relaks i wiatr we włosach + wyprawy i regaty;
KOLONIJNY PARK WODNY:  bez limitu skoki na wodnym batucie-trampolinie, zjazdy do wody, wyskoki z platformy, podrzuty z katapulty i wspinaczka po ściance;
KĄPIELE:  bez limitu kąpiele na wydzielonym kąpielisku pod okiem naszego ratownika z uprawnieniami WOPR;
TWISTER: ruch i gimnastyka, a przede wszystkim  świetna zabawa;
SLACKLINE: chodzenie po specjalnych taśmach zawieszonych na niewielkiej wysokości-ćwiczenie równowagi i koncentracji;
ZAMKOWA PRZYGODA: nieograniczona liczba zjazdów z zamkowego dmuchawca;
TRAMPOLINA: skoki, podskoki, fikołki i inne ewolucje akrobatyczne;
GRY i ZABAWY SPORTOWE:  turniej tenisa stołowego, boulle, dart (rzutki), cymbergaj, piłkarzyki , baloniada, kometka, frisbee,zabawy i zawody na macie SUMO;
TURNIEJE:  piłki nożnej plażowej, piłki nożnej w wodzie;
SPARTAKIADA WAKACYJNA: uczestnicy będą mogli sprawdzić nabyte umiejętności podczas rywalizacji grupowej i indywidualnej na lądzie i w wodzie;
WIRTUALNA OLIMPIADA: gry sportowe, przygodowe i tańce na xbox i kineckt;
FESTIWAL KOLORÓW:  kolorowy zawrót głowy - szaleństwo z  proszkami HOLI, intensywne barwy, tęczowe chmury i  kolorowa TY!;
WIECZÓR KOLORÓW:  lista przebojów i mieniące się postaci czyli  makijaże i tatuaże z farb UV;
OGNISKA, DYSKOTEKI: pokaz mody i kamuflażu, wieczór migających światełek, karaoke show,  konkurs MAM TALENT , festiwal kolonijny , wieczory pod gwiazdami : dyskoteki,  kino letnie.
 

*Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (np. złe warunki atmosferyczne; obostrzenia, procedury sanitarno-epidemiologiczne). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania. Na turnusach 7 dniowych ograniczeniem w realizacji wszystkich punktów programu jest czas, przy sprzyjających warunkach pogodowych, zawsze staramy się zapewnić kluczowe atrakcje.

TURNUSY 7 DNIOWE TURNUSY 13 DNIOWE
TURNUS I 28.06.2021 - 04.07.2021   TURNUS I 28.06.2021 - 10.07.2021  
TURNUS II 04.07.2021 - 10.07.2021        
TURNUS III 10.07.2021 - 16.07.2021   TURNUS II 10.07.2021 - 22.07.2021  
TURNUS IV 16.07.2021 - 22.07.2021        
TURNUS V 22.07.2021 - 28.07.2021   TURNUS III 22.07.2021 - 03.08.2021  
TURNUS VI 28.07.2021 - 03.08.2021   TURNUS IV 28.07.2021 - 09.08.2021  
TURNUS VII 03.08.2021 - 09.08.2021        
*Istnieje możliwość łączenia turnusów 7 dniowych, przy połączeniu dwóch turnusów 7 dniowych (np. II i III) o tym samym profilu obowiązuje cena 13 dniowego turnusu, przy łączeniu dwóch różnych profili – stosujemy indywidualną kalkulację.

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie.
 • Wyżywienie: 3 posiłki + podwieczorek (wyżywienie w stołówce Ośrodka).
  dla WEGE 3 bezmięsne posiłki + podwieczorek (wyżywienie w stołówce Ośrodka).
 • Realizację programu wypoczynku.
 • Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.
 • Nadzór i szkolenia przez profesjonalną kadrę instruktorską.
 • Nadzór i opiekę ratownika z uprawnieniami WOPR na wyłączność naszych uczestników.
 • Opiekę medyczną.
 • Ubezpieczenie NNW w wysokości 10.000 zł.
 • Koszulkę wakacyjną.
 • Grupowe zdjęcia z wakacji na platformie internetowej.
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

CENA NIE ZAWIERA :

 • Transportu.
 • Opłat za dodatkowe atrakcje poza programowe, wyszczególnionych w zakładce „DODATKOWE ATRAKCJE”.
WAKACJE z RANCHEREM 2021 organizujemy w miejscowości Lubniewice w woj. Lubuskim nad jeziorem Lubiąż.

Adres: PRZYSTAŃ LUBNIEWICE
ul. Spacerowa 20
69-210 Lubniewice
ZAKWATEROWANIE: Przystań Lubniewice - ośrodek leśny położony w przepięknym sosnowym lesie nad brzegiem jeziora. Teren ośrodka jest ogrodzony, łączna pow. to 8 ha. Przestronna, piaszczysta plaża i wydzielona strefa kolonijna to bezpieczne miejsce do kąpieli i zabaw wodnych (oczywiście pod czujnym okiem kolonijnego ratownika WOPR). Kolejne atuty to 820m własnej linii brzegowej i tajemnicze wyspy na jeziorze, które będą celem naszych niezwykłych wypraw.
Mieszkamy*:
 • w dwupiętrowym murowanym budynku w pokojach 3,4 osobowych lub 2+3 i 3+3 osobowych typu studio, wszystkie pokoje z łazienką (prysznic, umywalka, WC), wyposażone w wygodne łóżka, szafki nocne i szafę ubraniową. Telewizory schowaliśmy do magazynu, w zamian niektóre wieczory spędzimy w kinie letnim;
 • w domkach murowanych 4 osobowych (dwie sypialnie) i 8 osobowych, wszystkie domki wyposażone są w łazienki (prysznic, umywalka, WC), wyposażone w wygodne łóżka, szafki i szafę.

Miejsce zakwaterowanie objęte monitoringiem (kamery: w budynku na korytarzu,  w strefie domków i w strefie plaży i kąpieliska kolonijnego).
* Grupy młodsze mieszkają wyłącznie w dwupiętrowym budynku.

Podczas pobytu uczestników na kolonii/obozie zapewniamy: zakwaterowanie, wyżywienie realizację programu zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego ustalonymi dla wypoczynku zorganizowanego.
Ciekawe usytuowanie ośrodka na cyplu, dodaje uroku i umożliwia zaadoptowanie terenu do różnych aktywności proponowanych naszym uczestnikom w poszczególnych rodzajach kolonii i obozów. Na urozmaiconym terenie stworzyliśmy idealne warunki do:
 • wszelkich zabaw wodnych łącznie ze sportami motorowodnymi (narty wodne, wakebord, rejsy motorówką, szaleństwo na crazy sofach, parku wodnym: trampolina wodna, batut wodny, zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, katapulta -wyrzutnia, równoważnia),
 • żeglarstwa, windsurfingu, kajakarstwa, pływania na supach jedno i wieloosobowych,
 • sportów lądowych opisach w poszczególnych programach ramowych, a także bitew paintballowych, ćwiczenia celności na strzelnicy, slalomu quadami po wydzielonym torze.
Stołówka mieści się w oddzielnym budynku, jest przestronna, ładnie urządzona. Smaczne posiłki przygotowywane są na miejscu.
Do dyspozycji uczestników: wydzielone kąpielisko, wydzielona strefa na piaszczystej plaży, przystań żeglarska, łodzie żaglowe, motorówki, narty wodne, wakboard, kneebord, crazy sofy, kajaki, supy, łodzie wiosłowe, park wodny czyli profesjonalna, atestowana i bardzo stabilna stacja zabaw na wodzie amerykańskiej firmy AQUAGLIDE – w zestawie: trampolina wodna, batut wodny, zjeżdżalnia, równoważnia, katapulta i ścianka wspinaczkowa, kule wodne (duża i mała), tor przeszkód, trampolina lądowa, nowoczesny plac zabaw, slackline, zamek dmuchaniec, tor do przejażdżki quadami, pole z przeszkodami, strzelnica i pole paintballowe, stół do ping ponga, stołowy cymbergaj i piłkarzyki, strzelnica: stanowiska do strzelania z wiatrówki sportowej, łuku, stanowisko do dart (rzutki), sprzęt do gry w speedminton, boiska do: piłki siatkowej, unihokeja, kometki, strefa gier XXL (gigant bierki, domino XXL, sumo, twister…) drobny sprzęt sportowy, stanowiska do gier wirtualnych na Xbox 360. A także: świetlica, pracowania plastyczna, pracownia kulinarna, sala do ćwiczeń, boisko typu ORLIK, kawiarenka, miejsce: na ognisko, grilla, dyskoteki pod gwiazdami i kino letnie.
LOKALIZACJA: Lubniewice: to jedna z najbardziej znanych miejscowości letniskowych w województwie lubuskim. Położona na dziewiczym obszarze Pojezierza Lubniewicko-Sulęcińskiego pomiędzy jeziorami Lubiąż i Krajnik, w bliskim sąsiedztwie jeziora Lubniewsko. Powierzchnia Jeziora Lubiąż wynosi prawie 150 ha, to jedyne jezioro na tym terenie z trzema czynnymi kanałami. Malownicze wyspy, urozmaicona linia brzegowa z licznymi zatokami i półwyspami to jedne z wielu walorów jeziora. Przepiękne lasy pełne sosen, modrzewi, starych dębów tworzą unikalny mikroklimat. Wspaniała przyroda, lasy bogate w rośliny i zwierzynę oraz czyste powietrze zachęcają do aktywności wodnych i lądowych. Miejsce to jest rajem dla żeglarzy, windsurfingowców, kajakarzy, miłośników: sportów motorowodnych i innych aktywności na świeżym powietrzu. Malownicze krajobrazy będą natchnieniem dla niejednego artysty.

Kolejny sezon będziemy spędzać w Lubniewicach, dlatego gwarantujemy, że zakątek ten jest magiczny i trafnie wybrany pod kątem naszych KLIENTÓW.

Serdecznie zapraszamy na WAKACJE z RANCHEREM 2021.

Gwarantujemy profesjonalną opiekę, wspaniałą zabawę. Mamy nadzieję, że zarówno nasi STALI BYWALCY jak i NOWI UCZESTNICY przeżyją z RANCHEREM niezapomnianą, wspaniałą wakacyjną przygodę.

 

TRANSPORT: Dopłata za transport zorgazniowany obejmuje przejazd w obie strony. Szczegóły transportu tj. miejsce zbiórki i godzina odjazdu/powrotu będziemy zamieszczać na naszej stronie na 5 dni przed odjazdem/powrotem. Minimalna ilość osób dla zorganizowanego transportu to 6 uczestników.
Transport z Wrocławia organizujemy na każdym turnusie.
Miejscowość Cena Miejscowość Cena
Lubin 140 PLN Katowice 230 PLN
Opole 220 PLN Szczecin 140 PLN
Poznań 170 PLN Warszawa 250 PLN
Gdańsk 230 PLN Wrocław 180 PLN
Gorzów Wlkp   60 PLN Zielona Góra 100 PLN
Transport własny: przyjazd na miejsce wypoczynku w godz. od 17 do 18; wyjazd w godz. od 10 do 11.

 

Warunkiem wpisania uczestnika na listę uczestników kolonii/obozu jest przesłanie wypełnionej i podpisanej umowy drogą elektroniczną na adres biuro@rancher.com.pl w terminie 3 dni od dnia zgłoszenia dziecka na wypoczynek (mailem lub telefonicznie).
Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki/pierwszej raty w terminach i kwotach opisanych poniżej.
Forma płatności TRADYCYJNA: wpłata 30% ceny kolonii/obozu płatne w ciągu 5 dni od dnia zgłoszenia uczestnika (mailem lub telefonicznie), pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej 30 dni przed datą rozpoczęcia turnusu. W przypadku, gdy udział Uczestnika zostanie zgłoszony w terminie krótszym niż 30 dni przed rozpoczęciem turnusu należy wpłacić całą kwotę jednorazowo w terminie ustalonym w mailu potwierdzającym rezerwację miejsca.
Forma płatności RATY 0% turnusy 7 i 13 dniowe:
Terminy wpłat ratalnych turnusy 7 dniowe turnusy 13 dniowe
I rata : do 15.03.2021 300 PLN 500 PLN
II rata: do 15.04.2021 300 PLN 500 PLN
III rata: do 15.05.2021 300 PLN 500 PLN
IV rata: do 10.06.2021 300 PLN 500 PLN
V rata: do 24.06.2021 pozostała należność pozostała należność
Forma płatności BONEM TURYSTYCZNYM: bon realizujemy jako rozliczenie zaliczki/pierwszej raty .
ZAREZERWUJ TERAZ
Wpłaty należy przekazywać na konto Organizatora
RANCHER PT
50-512 Wrocław, ul. Tarnogajska 11-13
ING Bank Śląski SA 86 1050 1575 1000 0092 0957 0465
dla przelewów zagranicznych:
IBAN:PL 86 1050 1575 1000 0092 0957 0465 Kod BIC SWIFT: INGBPLPW
W tytule przelewu należy wpisać: nazwisko i imię Uczestnika, termin i profil kolonii/obozu.