O Nas

Firma RANCHER PT istnieje od 1986 roku, właścicielami firmy są Katarzyna Włoszczyńska i Waldemar Włoszczyński.

Działalność na rynku TURYSTYKI DZIECIĘCEJ rozpoczęliśmy w 1996 roku, oprócz bogatego doświadczenia w branży możemy pochwalić się faktem, że od czterech  sezonów uczestnikami naszych kolonii są potomkowie naszych obozowiczów.

Krótko mówiąc Nasza Firma obecnie świadczy usługi dla kolejnego pokolenia dzieci.

LATO:  proponujemy dzieciom i młodzieży aktywny wypoczynek w malowniczych zakątkach pojezierza lubuskiego nad Jeziorem Lubiąż w Lubniewicach w ośrodku Przystań Lubniewice.
Z uwagi na coraz większe oczekiwania ze strony naszych uczestników co roku mamy do zaoferowania kolejne nowe atrakcje. Nasza oferta obejmuje różne dyscypliny sportu oraz wiele kreatywnych warsztatów. Zapraszamy do naszej zakładki KOLONIE I OBOZY, gdzie znajdują się szczegółowe informacje: programy, ceny, terminy i fotorelacje.

ZIMA:  aby nie ulec „kanapowemu” lenistwu zapraszamy na karkonoskie stoki narciarskie. Na trasach w Zieleńcu proponujemy zjazdy na nartach, snowboardzie oraz różne wariacje na śniegu. Zapraszamy do naszej zakładki ZIMOWISKA gdzie znajdują się szczegółowe informacje: programy, ceny, terminy i fotorelacje.

Dla działalności turystycznej posiadamy:
– Gwarancję Ubezpieczeniową Organizatorów Turystyki  WIENER TU S.A. Vienna Insurance Group nr COR426022 ważną od 17.09.2023 do 17.09.2024.
– Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Dolnośląskiego pod nr 73/29/99/2004.

Organizowany przez naszą firmę wypoczynek spełnia wymagane przepisami kryteria i jest zatwierdzany przez Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

Podczas turnusów letnich i zimowych nasza działalność weryfikowana jest przez kontrolujące nas lokalne służby SANEPiDu  i Kuratorium Oświaty. Dotychczasowe protokoły kontrolne otrzymaliśmy bez uwag.

Zapraszamy do skorzystania z oferty 🙂