Kolonie i Obozy

WAKACJE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY organizujemy od 1996 roku.

Posiadamy wpis do rejestru Organizatorów Turystyki Marszałka Dolnośląskiego pod nr 73/29/99/2004. Każdy organizowany przez naszą firmę wypoczynek spełnia wymagane przepisami kryteria i zawsze jest zatwierdzony przez Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci i rodziców łączymy odpoczynek z aktywnością jaką zapewniają organizowane przez naszą firmę  imprezy wakacyjne. Znając niespożytą energię dzieci i młodzieży, a przede wszystkim ich chęć przeżywania nowych przygód  zapraszamy na nasze imprezy, które odbywać się będą w Lubniewicach nad jeziorem Lubiąż.

Jak co roku współpracujący z nami profesjonalni instruktorzy wraz  z umiejętnościami przekazują naszym uczestnikom swoją pasję do reprezentowanych sportów. Ucząc, bawiąc się stawiamy na bezpieczeństwo i profesjonalizm. Na naszych imprezach zapoznajemy z tajnikami rożnych dyscyplin sportowych jak i uczymy samodzielności, odpowiedzialności, współzawodnictwa  „fair play”, współpracy w zespole i na rzecz zespołu, jednocześnie zapewniając wspaniałą wakacyjną przygodę.

Największa reklamą naszej firmy są nasi STALI KLIENCI tj. uczestnicy wyjeżdżający z nami corocznie od kilku lat.

Zapraszamy wszystkich chętnych do skorzystania z naszej oferty