Kolonia WODNO – QUADOWA

KOLONIA WODNO -QUADOWA  Lubniewice nad jeziorem Lubiąż

SYMBOL IMPREZY: KWQ10
Grupy wiekowe: 9-13 lat

Kolonia przeznaczona jest dla  miłośników sportów na wodzie i na lądzie. Proponujemy:  zajęcia na quadach,  przejażdżkę za motorówką na wodnych dmuchańcach, wiosłowanie kajakiem, wyprawy na SUPACH i super przygodę na SMOCZYCH SUPACH, do tego zabawy na wodzie i na lądzie.
Aby zapewnić dzieciom bezpieczną zabawę i kompleksową opiekę liczebność grup nie będzie przekraczała 15 osób. Proponowany przez nas program zakłada wspaniałą zabawę pod czujnym okiem wychowawców i instruktorów. Zajęcia odbywają się w cyklach tematycznych, w trakcie dnia zapewniamy około 8 godz. zajęć zgodnych z ramowym programem.
Od uczestników kolonii nie jest wymagana umiejętność pływania. W trakcie zajęć na wodzie (motorówka, trampolina wodna, wodne dmuchańce, supy, kajaki…) dzieci zabezpieczone są sprzętem asekuracyjnym (kamizelkami ratunkowymi  dopasowanymi indywidualnie do dziecka).
SPECJALNY PROGRAM DLA „NOWICJUSZY”*:
Dotyczy wyłącznie uczestników kolonii, którzy po raz pierwszy jadą z RANCHEREM.
W przypadku gdy Państwa dziecko nie zaadoptuje się w grupie koleżanek/kolegów kolonijnych i zaistnieje  konieczność odebrania z tego powodu dziecka wcześniej to niewykorzystane dni nie przepadają. Istnieje możliwość wykorzystania tych dni na kolonii o tej samej tematyce w następnym sezonie letnim. Ewentualna dopłata wynikać będzie ze zmiany cen ofertowych.
Program nie dotyczy skrócenia turnusu 13 dniowego do 7 dniowego w trakcie uczestnictwa dziecka w turnusie, taka sytuacja traktowana jest jako dobrowolna rezygnacja (patrz Ogólne Warunki Uczestnictwa w zakładce DRUKI).

 

 

RAMOWY PROGRAM (pełen program dostępny wyłącznie na turnusach 13 dniowych)*:

QUADY: cykl zajęć na mechanicznych rumakach, uczestnicy turnusu 7 dniowego 2 zajęcia, uczestnicy turnusu 13 dniowego 4 zajęcia;
MOTORÓWKA: rejsy motorówką, przejażdżka na „crazy sofach” (wodnych dmuchańcach) za motorówką;
BITWA WILKÓW MORSKICH: pociski z kolorowych balonów napełnionych wodą, czyli wodna wojna na SUPACH XXL;
ŻEGLOWANIE: rekreacyjne pływanie pod żaglami z instruktorem;
KAJAKARSTWO: nauka wiosłowania, wyprawy po jeziorze;
SUPY: nauka pływania, relaks i wiatr we włosach + wyprawy i regaty;
SUP XXL: czyli SMOCZE SUPY- wieloosobowe do 10 osób szerokie i długie deski SUP. Wszyscy znajomi na jednym supie, wyścigi i wspaniała zabawa;
KOLONIJNY PARK WODNY: skoki na wodnym batucie-trampolinie, zjazdy do wody, wyskoki z platformy, podrzuty z katapulty i wspinaczka po ściance;
KĄPIELE: bez limitu kąpiele na wydzielonym kąpielisku pod okiem naszego ratownika z uprawnieniami WOPR;
ZABAWY Z PIŁKĄ W WODZIE: wodna piłka nożna (kto pierwszy strzeli gola do podwodnej bramki?!), water polo, wodna koszykówka;
KONKURSY ZRĘCZNOŚCIOWE W WODZIE: wyścigi, wodny berek, zdobywanie pływających statków, tory przeszkód, utrzymanie równowagi na „ obiektach pływających”;
PLAŻOWANIE: relaks, słońce i szum drzew czyli wypoczynek w wydzielonej strefie kolonijnej na piaszczystej plaży;
GRY i ZABAWY SPORTOWE: turniej tenisa stołowego, boulle, dart (rzutki), cymbergaj, piłkarzyki , siatko noga, baloniada, kometka, zabawy i zawody na macie SUMO;
TRAMPOLINA: skoki, podskoki, fikołki i inne ewolucje akrobatyczne;
SLACKLINE: chodzenie po specjalnych taśmach zawieszonych na niewielkiej wysokości-ćwiczenie równowagi i koncentracji;
ZAMKOWA PRZYGODA: nieograniczona liczba zjazdów z zamkowego dmuchańca;
TWISTER: ruch i gimnastyka, a przede wszystkim świetna zabawa;
BAŃKI: kolorowe bańki w rozmiarze XXL;
ZABAWA W STREFIE GIER XXL: gigant bierki, big warcaby, skakanki XXL, zbijak XXL…;
SPARTAKIADA WAKACYJNA: uczestnicy będą mogli sprawdzić nabyte umiejętności podczas rywalizacji grupowej i indywidualnej na lądzie i w wodzie;
WIRTUALNA OLIMPIADA: gry sportowe, przygodowe i tańce na xbox i kineckt;
KARAOKE: czyli śpiewać każdy może, niezapomniane chwile z mikrofonem solo lub z grupą;
FESTIWAL KOLORÓW: kolorowy zawrót głowy - szaleństwo z proszkami HOLI, intensywne barwy, tęczowe chmury i kolorowa TY!;
WIECZÓR KOLORÓW: lista przebojów i mieniące się postaci czyli makijaże i tatuaże z farb UV;
OGNISKA, DYSKOTEKI: pokaz mody/kamuflażu, wieczór migających światełek, konkurs MAM TALENT, festiwal kolonijny, wieczory pod gwiazdami : dyskoteki, kino letnie.

*Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (np. złe warunki atmosferyczne; obostrzenia, procedury sanitarno-epidemiologiczne). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania. Na turnusach 7 dniowych ograniczeniem w realizacji wszystkich punktów programu jest czas, przy sprzyjających warunkach pogodowych, zawsze staramy się zapewnić kluczowe atrakcje.

TURNUSY 7 DNIOWE TURNUSY 13 DNIOWE
TURNUS I 27.06.2022 - 03.07.2022 1845 PLN TURNUS I 27.06.2022 - 09.07.2022 2985 PLN
TURNUS II 03.07.2022 - 09.07.2022 1845 PLN      
TURNUS III 09.07.2022 - 15.07.2022 1845 PLN TURNUS II 09.07.2022 - 21.07.2022 2985 PLN
TURNUS IV 15.07.2022 - 21.07.2022 1845 PLN      
TURNUS V 21.07.2022 - 27.07.2022 1845 PLN TURNUS III 21.07.2022 - 02.08.2022 2985 PLN
TURNUS VI 27.07.2022 - 02.08.2022 1845 PLN TURNUS IV 27.07.2022 - 08.08.2022 2985 PLN
TURNUS VII 02.08.2022 - 08.08.2022 1845 PLN      
*Istnieje możliwość łączenia turnusów 7 dniowych, przy połączeniu dwóch turnusów 7 dniowych (np. II i III) o tym samym profilu obowiązuje cena 13 dniowego turnusu, przy łączeniu dwóch różnych profili – stosujemy indywidualną kalkulację.

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie.
 • Wyżywienie: 3 posiłki + podwieczorek (wyżywienie w stołówce Ośrodka).
  dla WEGE 3 bezmięsne posiłki + podwieczorek (wyżywienie w stołówce Ośrodka).
 • Realizację programu wypoczynku.
 • Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.
 • Nadzór i szkolenia przez profesjonalną kadrę instruktorską.
 • Nadzór i opiekę ratownika z uprawnieniami WOPR na wyłączność naszych uczestników.
 • Opiekę medyczną.
 • Ubezpieczenie NNW w wysokości 10.000 zł.
 • Koszulkę wakacyjną.
 • Grupowe zdjęcia z wakacji na platformie internetowej.
 • Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

CENA NIE ZAWIERA :

 • Transportu.
 • Opłat za dodatkowe atrakcje poza programowe, wyszczególnionych w zakładce „DODATKOWE ATRAKCJE”.
WAKACJE z RANCHEREM 2022 organizujemy w miejscowości Lubniewice w woj. Lubuskim nad jeziorem Lubiąż.
Adres: PRZYSTAŃ LUBNIEWICE ul. Spacerowa 20 69-210 Lubniewice
ZAKWATEROWANIE: Przystań Lubniewice - ośrodek leśny położony w przepięknym sosnowym lesie nad brzegiem jeziora. Teren ośrodka jest ogrodzony, łączna pow. to 8 ha. Przestronna, piaszczysta plaża i wydzielona strefa kolonijna to bezpieczne miejsce do kąpieli i zabaw wodnych (oczywiście pod czujnym okiem kolonijnego ratownika WOPR). Kolejne atuty to 820m własnej linii brzegowej i tajemnicze wyspy na jeziorze, które będą celem naszych niezwykłych wypraw.
Mieszkamy*:
 • w dwupiętrowym murowanym budynku w pokojach 3,4 osobowych lub 2+3 i 3+3 osobowych typu studio, wszystkie pokoje z łazienką (prysznic, umywalka, WC), wyposażone w wygodne łóżka, szafki nocne i szafę ubraniową. Telewizory schowaliśmy do magazynu, w zamian niektóre wieczory spędzimy w kinie letnim;
 • w domkach murowanych 4 osobowych (dwie sypialnie) i 8 osobowych, wszystkie domki wyposażone są w łazienki (prysznic, umywalka, WC), wyposażone w wygodne łóżka, szafki i szafę.
Miejsce zakwaterowanie objęte monitoringiem (kamery: w budynku na korytarzu, w strefie domków i w strefie plaży i kąpieliska kolonijnego). * Grupy młodsze mieszkają wyłącznie w dwupiętrowym budynku.
Podczas pobytu uczestników na kolonii/obozie zapewniamy: zakwaterowanie, wyżywienie realizację programu zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego ustalonymi dla wypoczynku zorganizowanego.
Ciekawe usytuowanie ośrodka na cyplu, dodaje uroku i umożliwia zaadoptowanie terenu do różnych aktywności proponowanych naszym uczestnikom w poszczególnych rodzajach kolonii i obozów. Na urozmaiconym terenie stworzyliśmy idealne warunki do:
 • wszelkich zabaw wodnych łącznie ze sportami motorowodnymi (narty wodne, wakebord, rejsy motorówką, szaleństwo na crazy sofach, parku wodnym: trampolina wodna, batut wodny, zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, katapulta -wyrzutnia, równoważnia),
 • żeglarstwa, windsurfingu, kajakarstwa, pływania na supach jedno i wieloosobowych,
 • sportów lądowych opisach w poszczególnych programach ramowych, a także bitew paintballowych, ćwiczenia celności na strzelnicy, slalomu quadami po wydzielonym torze.
Stołówka mieści się w oddzielnym budynku, jest przestronna, ładnie urządzona. Smaczne posiłki przygotowywane są na miejscu.
Do dyspozycji uczestników: wydzielone kąpielisko, wydzielona strefa na piaszczystej plaży, przystań żeglarska, łodzie żaglowe, motorówki, narty wodne, wakboard, kneebord, crazy sofy, kajaki, supy, łodzie wiosłowe, park wodny czyli profesjonalna, atestowana i bardzo stabilna stacja zabaw na wodzie amerykańskiej firmy AQUAGLIDE – w zestawie: trampolina wodna, batut wodny, zjeżdżalnia, równoważnia, katapulta i ścianka wspinaczkowa, tor przeszkód, trampolina lądowa, nowoczesny plac zabaw, slackline, zamek dmuchaniec, tor do przejażdżki quadami, pole z przeszkodami, strzelnica i pole paintballowe, stół do ping ponga, stołowy cymbergaj i piłkarzyki, strzelnica: stanowiska do strzelania z wiatrówki sportowej, łuku, stanowisko do dart (rzutki), sprzęt do gry w speedminton, boiska do: piłki siatkowej, unihokeja, kometki, strefa gier XXL (gigant bierki, domino XXL, sumo, twister…) drobny sprzęt sportowy, stanowiska do gier wirtualnych na Xbox 360. A także: świetlica, pracowania plastyczna, pracownia kulinarna, sala do ćwiczeń, boisko typu ORLIK, kawiarenka, miejsce: na ognisko, grilla, dyskoteki pod gwiazdami i kino letnie.
LOKALIZACJA: Lubniewice: to jedna z najbardziej znanych miejscowości letniskowych w województwie lubuskim. Położona na dziewiczym obszarze Pojezierza Lubniewicko-Sulęcińskiego pomiędzy jeziorami Lubiąż i Krajnik, w bliskim sąsiedztwie jeziora Lubniewsko. Powierzchnia Jeziora Lubiąż wynosi prawie 150 ha, to jedyne jezioro na tym terenie z trzema czynnymi kanałami. Malownicze wyspy, urozmaicona linia brzegowa z licznymi zatokami i półwyspami to jedne z wielu walorów jeziora. Przepiękne lasy pełne sosen, modrzewi, starych dębów tworzą unikalny mikroklimat. Wspaniała przyroda, lasy bogate w rośliny i zwierzynę oraz czyste powietrze zachęcają do aktywności wodnych i lądowych. Miejsce to jest rajem dla żeglarzy, windsurfingowców, kajakarzy, miłośników: sportów motorowodnych i innych aktywności na świeżym powietrzu. Malownicze krajobrazy będą natchnieniem dla niejednego artysty.

Kolejny sezon będziemy spędzać w Lubniewicach, dlatego gwarantujemy, że zakątek ten jest magiczny i trafnie wybrany pod kątem naszych KLIENTÓW.

Serdecznie zapraszamy na WAKACJE z RANCHEREM 2022.

Gwarantujemy profesjonalną opiekę, wspaniałą zabawę. Mamy nadzieję, że zarówno nasi STALI BYWALCY jak i NOWI UCZESTNICY przeżyją z RANCHEREM niezapomnianą, wspaniałą wakacyjną przygodę.

   
TRANSPORT: Dopłata za transport zorganizowany obejmuje przejazd w obie strony. Szczegóły transportu tj. miejsce zbiórki i godzina odjazdu/powrotu będziemy wysyłać mailem.   Minimalna ilość osób dla zorganizowanego transportu to 6 uczestników.
Transport z Wrocławia organizujemy na każdym turnusie.
Miejscowość Cena Miejscowość Cena
Lubin 170 PLN Katowice 275 PLN
Opole 265 PLN Szczecin 170 PLN
Poznań 220 PLN Warszawa 350 PLN
Gdańsk 350 PLN Wrocław 210 PLN
    Zielona Góra 120 PLN
Transport własny: przyjazd na miejsce wypoczynku w godz. od 17 do 18; wyjazd w godz. od 10 do 11.

 

Warunkiem wpisania uczestnika na listę uczestników kolonii/obozu jest przesłanie wypełnionej i podpisanej umowy drogą elektroniczną na adres biuro@rancher.com.pl w terminie 3 dni od dnia zgłoszenia dziecka na wypoczynek (mailem lub telefonicznie).
Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki/pierwszej raty w terminach i kwotach opisanych poniżej.
Forma płatności TRADYCYJNA: wpłata 30% ceny kolonii/obozu płatne w ciągu 3 dni od dnia zgłoszenia uczestnika (mailem lub telefonicznie), pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej 30 dni przed datą rozpoczęcia turnusu. W przypadku, gdy udział Uczestnika zostanie zgłoszony w terminie krótszym niż 30 dni przed rozpoczęciem turnusu należy wpłacić całą kwotę jednorazowo w terminie ustalonym w mailu potwierdzającym rezerwację miejsca.
Forma płatności RATY 0% turnusy 7 i 13 dniowe:
Terminy wpłat ratalnych turnusy 7 dniowe turnusy 13 dniowe
I rata : do 21.02.2022 300 PLN 480 PLN
II rata: do 15.03.2022 300 PLN 480 PLN
III rata: do 15.04.2022 300 PLN 480 PLN
IV rata: do 15.05.2022 300 PLN 480 PLN
V rata: do 10.06.2022 300 PLN 480 PLN
VI rata: do 20.06.2002 pozostała należność pozostała należność
ZAREZERWUJ TERAZ
Wpłaty należy przekazywać na konto Organizatora
RANCHER PT
50-512 Wrocław, ul. Tarnogajska 11-13
ING Bank Śląski SA 86 1050 1575 1000 0092 0957 0465
dla przelewów zagranicznych:
IBAN:PL 86 1050 1575 1000 0092 0957 0465 Kod BIC SWIFT: INGBPLPW
W tytule przelewu należy wpisać: nazwisko i imię Uczestnika, termin i profil kolonii/obozu.

 

Oferta dodatkowych atrakcji zawiera możliwości uzupełnienia lub rozszerzenia programu ramowego kolonii/obozu, czyli:
- jeżeli program kolonii/obozu, którą Państwo wybraliście dla swojego dziecka nie zawiera danej aktywności to można ją dokupić,
- jeżeli limit aktywności z programu ramowego został przez dziecko zrealizowany to można ją dokupić.
OPIS DODATKOWEJ ATRAKCJI CENA
NARTY WODNE/ WAKBOARD/ KNEEBOARD: nauka/doskonalenie 3 zajęcia po 10 min. 90 PLN
PARK LINOWY: wycieczka do parku linowego w Łagowie (dwie godziny zabawy w parku linowym, korzystanie z trzech różnych tras dostosowanych do wieku i umiejętności) od 40 PLN
PAINTBALL JUNIOR (od 9 lat): jedna rozgrywka na polu paintballowym z przeszkodami lub w terenie leśnym, symulacja pola walki (dym, błoto…), sprzęt dedykowany dla juniorów: gazowe markery Valken-Cobra, ilość kulek: 80 szt. 85 PLN
PAINTBALL: jedna rozgrywka na polu paintballowym z przeszkodami lub w terenie leśnym, symulacja pola walki (dym, błoto…), sprzęt -gazowe markery TIPPMANN, ilość kulek 100 szt. 95 PLN
DODATKOWE KULKI DO PAINTBALLA: ilość 100 szt. 25 PLN
STRZELNICA: strzelanie do celu z wiatrówki sportowej - dwa zajęcia 50 PLN
PRZYGODA NA „POLIGONIE”: zabawa w KOMANDOSÓW czyli przejazd pojazdem militarnym-gąsienicowym (czołg T-55, amfibia PTS, haubica 2S1, hummer- rodzaj pojazdu uzależniony jest od wielkości grupy), zwiedzanie muzeum militarnego 195 PLN
QUADY: dwa zajęcia na mechanicznych rumakach, czyli slalom na wydzielonym torze 75 PLN
WARSZTATY MYDLARSKIE: zajęcia manualne - wyrób dwóch mydełek (duże i małe) z ekologicznych produktów, do wyboru: kształt, kolor, zapach 55 PLN
WARSZTATY MALOWANIA/ RYSOWANIA NA TKANINIE: zajęcia manualne malowania farbami do tkanin lub rysowania pastelami do tkanin według własnego projektu lub z wykorzystaniem szablonu, do ozdobienia bawełniana koszulka lub bawełniana torba/ plecak 55 PLN
WARSZTATY CARVINGU: ABC rzeźbienia w owocach i warzywach za pomocą specjalnych przyrządów do carvingu, czyli wykonamy ozdoby z jabłka, marchewki, arbuza… 65 PLN
   
WhatsApp Image 2021-06-29 at 11.29.19 (1)
WhatsApp Image 2021-07-01 at 22.41.20
WhatsApp Image 2021-07-06 at 14.46.48
WhatsApp Image 2021-06-30 at 22.53.49