Lokalizacja i zakwaterowanie

WAKACJE z RANCHEREM 2023 organizujemy w miejscowości Lubniewice w woj. Lubuskim nad jeziorem Lubiąż.

Adres:
PRZYSTAŃ LUBNIEWICE
ul. Spacerowa 20
69-210 Lubniewice
ZAKWATEROWANIE:
Przystań Lubniewice – ośrodek leśny położony w przepięknym sosnowym lesie nad brzegiem jeziora. Teren ośrodka jest ogrodzony, łączna pow. to 8 ha. Przestronna, piaszczysta plaża i wydzielona strefa kolonijna to bezpieczne miejsce do kąpieli i zabaw wodnych (oczywiście pod czujnym okiem kolonijnego ratownika WOPR). Kolejne atuty to 820m własnej linii brzegowej i tajemnicze wyspy na jeziorze, które będą celem naszych niezwykłych wypraw.
Mieszkamy*:

  • w dwupiętrowym murowanym budynku w pokojach 3,4 osobowych lub 2+3 i 3+3 osobowych typu studio, wszystkie pokoje z łazienką (prysznic, umywalka, WC), wyposażone w wygodne łóżka, szafki nocne i szafę ubraniową. Telewizory schowaliśmy do magazynu, w zamian niektóre wieczory spędzimy w kinie letnim;
  • w domkach murowanych 4 osobowych (dwie sypialnie) i 8 osobowych, wszystkie domki wyposażone są w łazienki (prysznic, umywalka, WC), wyposażone w wygodne łóżka, szafki i szafę.

Miejsce zakwaterowanie objęte monitoringiem (kamery: w budynku na korytarzu,  w strefie domków i w strefie plaży i kąpieliska kolonijnego).
* Grupy młodsze mieszkają wyłącznie w dwupiętrowym budynku.

Podczas pobytu uczestników na kolonii/obozie zapewniamy: zakwaterowanie, wyżywienie, realizację programu.
Ciekawe usytuowanie ośrodka na cyplu, dodaje uroku i umożliwia zaadoptowanie terenu do różnych aktywności proponowanych naszym uczestnikom w poszczególnych rodzajach kolonii i obozów. Na urozmaiconym terenie stworzyliśmy idealne warunki do:

  • wszelkich zabaw wodnych łącznie ze sportami motorowodnymi (narty wodne, wakebord,  rejsy motorówką, szaleństwo na crazy sofach, parku wodnym: trampolina wodna, batut wodny, zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, katapulta -wyrzutnia, równoważnia),
  • żeglarstwa, windsurfingu, kajakarstwa, pływania na supach jedno i wieloosobowych,
  • sportów lądowych opisanych w poszczególnych programach ramowych, a także bitew paintballowych, ćwiczenia celności na strzelnicy, slalomu quadami po wydzielonym torze.

Stołówka mieści się w oddzielnym budynku, jest przestronna, ładnie urządzona. Smaczne posiłki przygotowywane są na miejscu.

Do dyspozycji uczestników: wydzielone kąpielisko, wydzielona strefa na  piaszczystej plaży, przystań żeglarska, łodzie żaglowe, motorówki, narty wodne, wakboard, kneebord, crazy sofy, kajaki,  supy jednoosobowe i XXL, łodzie wiosłowe, park wodny czyli  profesjonalna, atestowana i bardzo stabilna stacja zabaw na wodzie amerykańskiej firmy AQUAGLIDE – w zestawie: trampolina wodna, batut wodny, zjeżdżalnia, równoważnia, katapulta i ścianka wspinaczkowa, tor przeszkód, trampoliny lądowa, nowoczesny plac zabaw, slackline, zamek dmuchaniec, tor do przejażdżki quadami, pole z przeszkodami, strzelnica i pole paintballowe, stół do ping ponga, stołowy cymbergaj i piłkarzyki, strzelnica: stanowiska do strzelania z wiatrówki sportowej, łuku, stanowisko do dart (rzutki), sprzęt do gry w speedminton, kort tenisowy, boiska do: piłki siatkowej, unihokeja, kometki, strefa gier XXL (gigant bierki, domino XXL,  sumo, twister…)  drobny sprzęt sportowy, stanowiska do gier wirtualnych na Xbox 360. A także:  świetlica,  pracowania plastyczna,  pracownia kulinarna,  sala do ćwiczeń, boisko typu ORLIK, miejsce: na ognisko, grilla, dyskoteki pod gwiazdami i kino letnie.
LOKALIZACJA: Lubniewice: to jedna z najbardziej znanych miejscowości letniskowych w województwie lubuskim. Położona na dziewiczym obszarze Pojezierza Lubniewicko-Sulęcińskiego pomiędzy jeziorami Lubiąż i Krajnik, w bliskim sąsiedztwie jeziora Lubniewsko. Powierzchnia Jeziora Lubiąż wynosi prawie 150 ha, to jedyne jezioro na tym terenie z trzema czynnymi kanałami. Malownicze wyspy, urozmaicona linia brzegowa z licznymi zatokami i półwyspami to jedne z wielu walorów jeziora. Przepiękne lasy pełne sosen, modrzewi, starych dębów tworzą unikalny mikroklimat. Wspaniała przyroda, lasy bogate w rośliny i zwierzynę oraz czyste powietrze zachęcają do aktywności wodnych i lądowych. Miejsce to jest rajem dla żeglarzy, windsurfingowców, kajakarzy,  miłośników:  sportów motorowodnych i innych aktywności na świeżym powietrzu. Malownicze krajobrazy będą natchnieniem dla niejednego artysty.

Kolejny  sezon  będziemy spędzać  w Lubniewicach, dlatego  gwarantujemy, że zakątek ten jest magiczny i trafnie wybrany pod kątem naszych KLIENTÓW.

Serdecznie zapraszamy na WAKACJE z RANCHEREM 2023.

Gwarantujemy profesjonalną opiekę, wspaniałą zabawę. Mamy nadzieję, że zarówno nasi  STALI BYWALCY jak i NOWI UCZESTNICY przeżyją z RANCHEREM niezapomnianą, wspaniałą wakacyjną przygodę.