Lokalizacja i zakwaterowanie

Adres:
Magic Camping Ośrodek Wypoczynkowy Lubniewice
Droga Leśna 1, 69-210 Lubniewice
ZAKWATEROWANIE: Magic Camping – ośrodek  położony w przepięknym sosnowym lesie nad brzegiem jeziora. Teren ośrodka jest ogrodzony, przestronna, piaszczysta plaża i wydzielona strefa kolonijna to bezpieczne miejsce do kąpieli i zabaw wodnych (oczywiście pod czujnym okiem kolonijnego ratownika WOPR). Kolejne atuty to tajemnicze wyspy na jeziorze, które będą celem naszych niezwykłych wypraw.
Mieszkamy: w murowanych domkach 4 osobowych (dwie sypialnie), 6 osobowych (dwie sypialnie) i 8 osobowych.
W każdym domku jest łazienka z pełnym węzłem sanitarnym (prysznic, umywalka, WC), wyposażone w wygodne łóżka, szafki i szafę.
Miejsce zakwaterowanie objęte jest monitoringiem: kamery w strefie domków  i w strefie plaży oraz kąpieliska kolonijnego.

Podczas pobytu uczestników na kolonii/obozie zapewniamy: zakwaterowanie, wyżywienie, realizację programu.
Na urozmaiconym terenie ośrodka i w jego bliskim sąsiedztwie stworzyliśmy idealne warunki do:

  • wszelkich zabaw wodnych łącznie ze sportami motorowodnymi (narty wodne, wakebord, rejsy motorówką, szaleństwo na crazy sofach, parku wodnym: trampolina wodna, batut wodny, zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, katapulta -wyrzutnia, równoważnia),
  • żeglarstwa, windsurfingu, kajakarstwa, pływania na supach jedno i wieloosobowych,
  • sportów lądowych opisanych w poszczególnych programach ramowych, a także bitew paintballowych, ćwiczenia celności na strzelnicy, slalomu quadami po wydzielonym torze.

Stołówka mieści się w oddzielnym budynku, jest przestronna, ładnie urządzona. Smaczne posiłki przygotowywane są na miejscu.

Do dyspozycji uczestników: wydzielone kąpielisko, wydzielona strefa na  piaszczystej plaży, przystań żeglarska, łódź żaglowa WIELKI TRENER, motorówki, narty wodne, wakboard, kneebord, crazy sofy, kajaki,  supy jednoosobowe i XXL, łodzie wiosłowe, park wodny czyli  profesjonalna, atestowana i bardzo stabilna stacja zabaw na wodzie amerykańskiej firmy AQUAGLIDE – w zestawie: trampolina wodna, batut wodny, zjeżdżalnia, równoważnia, katapulta i ścianka wspinaczkowa, tor przeszkód, trampoliny lądowa, nowoczesny plac zabaw, zamek dmuchaniec, tor do przejażdżki quadami, pole z przeszkodami, strzelnica i pole paintballowe, stół do ping ponga, strzelnica: stanowiska do strzelania z wiatrówki sportowej, łuku, stanowisko do dart (rzutki), sprzęt do gry w speedminton,  boisko do:  unihokeja, kometki, strefa gier XXL (gigant bierki, domino XXL,  sumo, twister…)  drobny sprzęt sportowy, stanowiska do gier wirtualnych na Xbox 360. A także:  świetlica,  pracownia plastyczna,  pracownia kulinarna,  boisko typu ORLIK, miejsce: na ognisko, grilla, dyskoteki pod gwiazdami i kino letnie.
LOKALIZACJA: Lubniewice to jedna z najbardziej znanych miejscowości letniskowych w województwie lubuskim. Położona na dziewiczym obszarze Pojezierza Lubniewicko-Sulęcińskiego pomiędzy jeziorami Lubiąż i Krajnik, w bliskim sąsiedztwie jeziora Lubniewsko. Powierzchnia Jeziora Lubiąż wynosi prawie 150 ha, to jedyne jezioro na tym terenie z trzema czynnymi kanałami. Malownicze wyspy, urozmaicona linia brzegowa z licznymi zatokami i półwyspami to jedne z wielu walorów jeziora. Przepiękne lasy pełne sosen, modrzewi, starych dębów tworzą unikalny mikroklimat. Wspaniała przyroda, lasy bogate w rośliny i zwierzynę oraz czyste powietrze zachęcają do aktywności wodnych i lądowych. Miejsce to jest rajem dla żeglarzy, windsurfingowców, kajakarzy,  miłośników:  sportów motorowodnych i innych aktywności na świeżym powietrzu. Malownicze krajobrazy będą natchnieniem dla niejednego artysty.

Kolejny sezon będziemy spędzać  w Lubniewicach, dlatego  gwarantujemy, że zakątek ten jest magiczny i trafnie wybrany pod kątem naszych KLIENTÓW.

Serdecznie zapraszamy na WAKACJE z RANCHEREM 2024.

Gwarantujemy profesjonalną opiekę, wspaniałą zabawę. Mamy nadzieję, że zarówno nasi  STALI BYWALCY jak i NOWI UCZESTNICY przeżyją z RANCHEREM niezapomnianą, wspaniałą wakacyjną przygodę.