Zimowisko Snowboardowe 2020


GRUPY WYCHOWAWCZE 8-12 LAT, 13-17 LAT
GRUPY NA STOKU – podział na podstawie umiejętności snowboardowych
Zimowisko snowboardowe przeznaczone jest dla miłośników białego szaleństwa zarówno początkujących jak i umiejących „szusować” po stokach. Uczestnicy na stoku będą podzieli przez instruktorów na grupy na podstawie umiejętności snowboardowych. Aby zapewnić uczestnikom bezpieczną i solidną naukę, liczebność grup na stoku nie będzie przekraczała 12 osób. Proponowany przez nas program zakłada wspaniałą zabawę pod czujnym okiem wychowawców i instruktorów. Zajęcia odbywają się w cyklach tematycznych, w trakcie dnia zapewniamy około 8 godz. zajęć zgodnych z ramowym programem. Z nami zdobędziecie nowe umiejętności i poznacie nowych przyjaciół.
RAMOWY PROGRAM*:
  • SNOWBOARD: codziennie zajęcia na stoku z instruktorem (od 3-5 godz.) , dodatkowo jazda nocna na oświetlonym stoku (o możliwości uczestnictwa w nocnej jeździe decyduje instruktor, decyzja uzależniona jest od umiejętności uczestnika i zdyscyplinowania na stoku). W zależności od stopnia zaawansowania uczestników nauka jazdy lub jej doskonalenie. Ponadto zawody, slalomy, ćwiczenia sprawnościowe. Medale dla zwycięzców zawodów, nagroda specjalna dla najlepszego SNOWBOARDERA!
  • TEORIA JAZDY: podstawowe terminy snowboardowe, technika jazdy, zasady bezpieczeństwa na stoku, zasady FIS, dla chętnych analiza jazdy na podstawie filmów ze stoku.
  • GRY ZABAWY NA ŚNIEGU: gry integracyjne na świeżym powietrzu, śnieżna bitwa, zjazdy na „ślizgach-jabłuszkach”.
  • WYPRAWY, SPACERY: spacery po Dusznikach Zdrój i Polanicy Zdrój, wieczorny spacer z pochodniami.
  • WODNY ŚWIAT: wycieczka do AQUAPARKU (basen z gejzerami, jacuzzi, sztuczna rzeka, zjeżdżalnia- rura).
  • BOWLING: wycieczka do kręgielni- turniej drużynowy z nagrodami.
  • WIRTUALNA OLIMPIADA: gry sportowe i przygodowe na xbox i kineckt.
  • WIECZORNE ZAJĘCIA: dyskoteki, karaoke, gry planszowe, tenis stołowy, bilard, turniej tańca z kineckt JUST DANCE, zajęcia plastyczne dla chętnych (scrapbooking – wyrób kartek okolicznościowych, cudeńka z drewnianych patyczków…).
*Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (np. złe warunki atmosferyczne). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania.

TERMIN OFERTY MINĄŁ

 

page_gallery_57fdf23b59b31_maks
page_gallery_57fdf2421dc9e_maks
page_gallery_57fdf2577d181_maks
20170216_110315
20170217_132542