Obóz „LUZIK”

OBÓZ „LUZIK”  Lubniewice nad jeziorem Lubiąż

SYMBOL IMPREZY: OLUZ4
Wiek 14-17 lat

 

Obóz LUZIK przeznaczony dla młodzieży zmęczonej aktywnością  roku szkolnego. Na naszym obozie zapewnimy Wam wspaniały relaks i wypoczynek. Leżakowanie na plaży lub wypoczynek w strefie relaksu ( hamaki, leżaki…), szalone przejażdżki na motorówce i „crazy sofach”, pełne koncentracji ćwiczenia na supach i  podniebne skoki na eurobungee, wieczorami dyskoteki, karaoke, fluorescencyjne makijaże,  letnie kino pod gwiazdami, festiwal kolorów…

Na lipcowych turnusach specjalne dla Was  WARSZTATY Z WIZAŻYSTKĄ- spotkanie z wizażystką

 

 

RAMOWY PROGRAM*:

WARSZTATY WIZAŻU: (tylko dla dziewczyn) zajęcia z profesjonalną wizażystką, krok pierwszy: pielęgnacja dopasowana do rodzaju i potrzeb skóry; kolejny etap:  jak zrobić makijaż modny wyglądający stylowo, odpowiednio do wieku i miejsca a przede wszystkim  podkreślający urodę. Całość na profesjonalnych kosmetykach światowej marki.
-warsztaty wyłącznie w terminie turnusów lipcowych;
KĄPIELE:
bez limitu kąpiele na wydzielonym kąpielisku pod okiem ratownika WOPR;
PLAŻOWANIE: relaks, słońce i szum drzew czyli wypoczynek w wydzielonej strefie błękitnych leżaków na piaszczystej plaży;
STREFA HAMAKÓW:  beztroski relaks na wygodnym hamaku z przyjaciółmi;
PARK WODNY: skoki na wodnym batucie-trampolinie, zjazdy do wody, wyskoki z platformy, podrzuty z katapulty i wspinaczka po ściance;
MOTORÓWKA: rejsy motorówką, przejażdżka na „crazy sofach” (wodnych dmuchańcach) za motorówką;
EUROBUNGEE:   na pneumatycznej trampolinie, w bezpiecznej uprzęży szalone skoki i podniebne akrobacje;
TRAMPOLINA: skoki, podskoki, fikołki i inne ewolucje akrobatyczne z bouncebord;
TWISTER: ruch i śmiech czyli świetna zabawa;
SLACKLINE: spacer po specjalnych taśmach na wysokości-ćwiczenie równowagi i koncentracji;
KAJAKARSTWO: nauka wiosłowania, wyprawy po jeziorze;
SUPY: nauka pływania, relaks i wiatr we włosach , wyprawy po jeziorze;
KARAOKE: czyli śpiewać każdy może, niezapomniane chwile z mikrofonem solo lub z grupą;
ŻEGLOWANIE: rekreacje pływanie pod żaglami z instruktorem;
TURNIEJE, ROZGRYWKI: tenisa stołowego, piłka nożna, siatkówka , siatko noga, water polo, koszykówka w wodzie, unihokej, turniej SUMO;
ZAJĘCIA INTEGRUJĄCE GRUPĘ: gry fabularne, quizy, zadania „specjalne” kształtujące sposoby komunikacji , zasady współpracy grupowej.
SUPER WIECZÓR: obozowa lista przebojów i mieniące się postacie czyli makijaże i tatuaże z farb UV;
FESTIWAL KOLORÓW: kolorowy zawrót głowy - szaleństwo z proszkami HOLI, intensywne barwy, tęczowe chmury i kolorowy TY!;
DYSKOTEKI: w świetle gwiazd i stroboskopowych świateł…;
LETNIE WIECZORY: seanse filmowe, wieczorne pogaduchy, ognisko…

*Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych ( np. złe warunki atmosferyczne). W zamian zostanie zrealizowany program możliwy do wykonania.

TURNUSY 7 DNIOWE TURNUSY 13 DNIOWE
TURNUS I 29.06.2020-05.07.2020 1360 PLN TURNUS I 29.06-2020-11.07.2020 2100 PLN
TURNUS II 05.07.2020-11.07.2020 1360 PLN
TURNUS III 11.07.2020-17.07.2020 1360 PLN TURNUS II 11.07.2020-23.07.2020 2100 PLN
TURNUS IV 17.07.2020-23.07.2020 1360 PLN
TURNUS V 23.07.2020-29.07.2020 1360 PLN TURNUS III 23.07.2020-04.08.2020 2100 PLN
TURNUS VI 29.07.2020-04.08.2020 1360 PLN
TURNUS VII 04.08.2020-10.08.2020 1360 PLN TURNUS IV 04.08.2020-16.08.2020 2100 PLN
TURNUS VIII 10.08.2020-16.08.2020 1360 PLN TURNUS V 10.08.2020-22.08.2020 2100 PLN
TURNUS IX 16.08.2020-22.08.2020 1360 PLN
*Istnieje możliwość łączenia turnusów 7 dniowych, przy połączeniu dwóch turnusów 7 dniowych (np. II i III) o tym samym profilu obowiązuje cena 13 dniowego turnusu, przy łączeniu dwóch różnych profili – stosujemy indywidualną kalkulację.

CENA ZAWIERA:

 • Zakwaterowanie;
 • Wyżywienie: 3 posiłki + podwieczorek (wyżywienie w stołówce Ośrodka);
  dla WEGE 3 bezmięsne posiłki + podwieczorek (wyżywienie w stołówce Ośrodka);
 • Realizację programu pobytu.
 • Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.
 • Nadzór i szkolenia profesjonalnej kadry instruktorskiej.
 • Opiekę medyczną .
 • Ubezpieczenie NNW w wysokości 10.000 PLN.
 • Koszulkę wakacyjną.
 • Grupowe zdjęcia z wakacji na platformie internetowej.

CENA NIE ZAWIERA : transportu

WAKACJE z RANCHEREM organizujemy w miejscowości Lubniewice w woj. Lubuskim nad jeziorem Lubiąż.

Adres:
CENTRUM WYPOCZYNKOWO - REKREACYJNE STILON
ul. Spacerowa 18
69-210 Lubniewice

ZAKWATEROWANIE: Centrum Wypoczynkowo – Rekreacyjne Stilon położone w przepięknym sosnowym lesie nad brzegiem jeziora. Teren ośrodka jest ogrodzony, łączna pow. to 8 ha. Przestronna, piaszczysta plaża i wydzielona strefa kolonijna to bezpieczne miejsce do kąpieli i zabaw wodnych (oczywiście pod czujnym okiem kolonijnego ratownika WOPR). Kolejne atuty to 820m własnej linii brzegowej i tajemnicze wyspy na jeziorze, które będą celem naszych niezwykłych wypraw.

Mieszkamy*:
 • w dwupiętrowym murowanym budynku w pokojach 3,4 osobowych lub 2+3 i 3+3 osobowych typu studio, wszystkie pokoje z łazienką (prysznic, umywalka, WC), wyposażone w wygodne łóżka, szafki nocne i szafę ubraniową. Telewizory schowaliśmy do magazynu, w zamian niektóre wieczory spędzimy w kinie letnim;
 • w domkach murowanych 4 osobowych (dwie sypialnie) i 8 osobowych, wszystkie domki wyposażone są w łazienki (prysznic, umywalka, WC), wyposażone w wygodne łóżka, szafki i szafę.
Miejsce zakwaterowanie objęte monitoringiem (kamery: w budynku na korytarzu, w strefie domków, w strefie plaży i kąpieliska kolonijnego).
* Grupy młodsze mieszkają wyłącznie w dwupiętrowym budynku.

Ciekawe usytuowanie ośrodka na cyplu, dodaje uroku i umożliwia zaadoptowanie terenu do różnych aktywności proponowanych naszym uczestnikom w poszczególnych rodzajach kolonii i obozów. Na urozmaiconym terenie stworzyliśmy idealne warunki do:
 
 • wszelkich zabaw wodnych łącznie ze sportami motorowodnymi (narty wodne , rejsy motorówką, szaleństwa na wodnych dmuchańcach),
 • żeglarstwa, windsurfingu, kajakarstwa,
 • sportów lądowych opisach w poszczególnych programach ramowych, a także bitew paintballowych, ćwiczenia celności na strzelnicy, slalomu quadami po wydzielonym torze.
Stołówka mieści się w oddzielnym budynku, jest przestronna, ładnie urządzona. Smaczne posiłki przygotowywane są na miejscu.

Do dyspozycji uczestników: wydzielone kąpielisko, wydzielona strefa na piaszczystej plaży, przystań żeglarska, łodzie żaglowe, motorówki, narty wodne, wakboard, kneebordwodne ,dmuchańce, kajaki, supy, łodzie wiosłowe, park wodny czyli profesjonalna, atestowana i bardzo stabilna stacja zabaw na wodzie amerykańskiej firmy AQUAGLIDE – w zestawie: trampolina wodna, batut wodny , zjeżdżalnia, równoważnia, katapulta i ścianka wspinaczkowa, kule wodne (duża i mała), tor przeszkód, trampolina lądowa, nowoczesny plac zabaw, slackline, zamek dmuchaniec , eurobungee, tor do przejażdżki quadami, pole z przeszkodami, strzelnica i pole paintballowe , stół do ping ponga, stołowy cymbergaj i piłkarzyki, strzelnica: stanowiska do strzelania z wiatrówki sportowej łuku, stanowisko do dart (rzutki), sprzęt do gry w speedminton, boiska do: piłki siatkowej i kometki, tartanowe boisko do piłki nożnej (położone w centrum Lubniewic), drobny sprzęt sportowy, stanowiska do gier wirtualnych na Xbox 360. A także: świetlica, pracowania plastyczna, pracownia do warsztatów językowych, pracownia kulinarna, sala do ćwiczeń, boisko typu ORLIK, kawiarenka, miejsce: na ognisko, grilla, dyskoteki pod gwiazdami i kino letnie.

LOKALIZACJA: Lubniewice: to jedna z najbardziej znanych miejscowości letniskowych w województwie lubuskim. Położona na dziewiczym obszarze Pojezierza Lubniewicko-Sulęcińskiego pomiędzy jeziorami Lubiąż i Krajnik, w bliskim sąsiedztwie jeziora Lubniewsko. Powierzchnia Jeziora Lubiąż wynosi prawie 150 ha, to jedyne jezioro na tym terenie z trzema czynnymi kanałami. Malownicze wyspy, urozmaicona linia brzegowa z licznymi zatokami i półwyspami to jedne z wielu walorów jeziora. Przepiękne lasy pełne sosen, modrzewi, starych dębów tworzą unikalny mikroklimat. Wspaniała przyroda, lasy bogate w rośliny i zwierzynę oraz czyste powietrze zachęcają do aktywności wodnych i lądowych. Miejsce to jest rajem dla żeglarzy, windsurfingowców, kajakarzy, miłośników: koni, sportów motorowodnych i innych aktywności na świeżym powietrzu. Malownicze krajobrazy będą natchnieniem dla niejednego artysty Kolejny sezon będziemy spędzać w Lubniewicach, dlatego gwarantujemy, że zakątek ten jest magiczny i trafnie wybrany pod kątem naszych KLIENTÓW.

Serdecznie zapraszamy na WAKACJE z RANCHEREM. Gwarantujemy profesjonalną opiekę, wspaniałą zabawę. Mamy nadzieję, że zarówno nasi STALI BYWALCY jak i NOWI UCZESTNICY przeżyją z RANCHEREM niezapomnianą, wspaniałą wakacyjną przygodę.

   

TRANSPORT: Dopłata za transport zorgazniowany obejmuje przejazd w obie strony. Szczegóły transportu tj. miejsce zbiórki i godzina odjazdu/powrotu będziemy zamieszczać na naszej stronie na 5 dni przed odjazdem/powrotem. Minimalna ilość osób dla zorganizowanego transportu to 6 uczestników.
Transport z Wrocławia organizujemy na każdym turnusie.

Miejscowość Cena Miejscowość Cena
Bydgoszcz 150 PLN Gdańsk 210 PLN
Gniezno 150 PLN Gorzów Wlkp 60 PLN
Grudziądz 180 PLN Katowice 210 PLN
Lubin 130 PLN Łódź 180 PLN
Opole 200 PLN Piła 150 PLN
Poznań 150 PLN Szczecin 130 PLN
Toruń 160 PLN Warszawa 210 PLN
Wrocław 160 PLN Zielona Góra 100 PLN

Transport własny: przyjazd na miejsce wypoczynku w godz. od 17 do 18; wyjazd w godz. od 10 do 11 tej.

Warunkiem wpisania uczestnika na listę uczestników kolonii/obozu jest przesłanie wypełnionej i podpisanej umowy drogą elektroniczną na adres biuro@rancher.com.pl w terminie 3 dni od dnia zgłoszenia dziecka na wypoczynek (mailem lub telefonicznie).
Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki/pierwszej raty w terminach i kwotach opisanych poniżej.

Forma płatności TRADYCYJNA: wpłata 30% ceny kolonii/obozu płatne w ciągu 5 dni od dnia zgłoszenia uczestnika (mailem lub telefonicznie), pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej 30 dni przed datą rozpoczęcia turnusu. W przypadku, gdy udział Uczestnika zostanie zgłoszony w terminie krótszym niż 30 dni przed rozpoczęciem turnusu należy wpłacić całą kwotę jednorazowo w terminie ustalonym w mailu potwierdzającym rezerwację miejsca.

Forma płatności RATY 0% turnusy 7 i 13 dniowe:

Terminy wpłat ratalnych turnusy 7 dniowe turnusy 13 dniowe
I rata : do 25.01.2020 240 PLN 380 PLN
II rata: do 20.02.2020 240 PLN 380 PLN
III rata: do 20.03.2020 240 PLN 380 PLN
IV rata: do 20.04.2020 240 PLN 380 PLN
V rata: do 20.05.2020 240 PLN 380 PLN
VI rata: do 15.06.2020 pozostała należność pozostała należność
ZAREZERWUJ TERAZ

Wpłaty należy przekazywać na konto Organizatora

RANCHER PT
50-512 Wrocław, ul. Tarnogajska 11-13
ING Bank Śląski SA 86 1050 1575 1000 0092 0957 0465

dla przelewów zagranicznych:
IBAN:PL 86 1050 1575 1000 0092 0957 0465
Kod BIC SWIFT: INGBPLPW

W tytule przelewu należy wpisać: nazwisko i imię Uczestnika, termin i profil kolonii/obozu.