Opinie o Nas


Podziel się z nami wrażeniami z wyjazdu

 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 44.200.86.95.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
192 wpisy.
Przemysław napisał/a 19 lipca 2018
Witam serdecznie, Dziękuję w imieniu Karolci za obóz. Karolcia jest zadowolona i już mówi że chce jechać w przyszłym roku, więc jak tylko będziecie mieli Państwo gotową ofertę - proszę o info na maila. Dziękuję i pozdrawiamy.
Agnieszka, mama Dominiki napisał/a 16 lipca 2018
Dzień dobry, bardzo jestem wdzięczna wszystkim opiekunom i kierownictwu kolonii za sympatyczny czas jaki spędziła moja córka Dominika. Dziękuję za opiekę i pomysłowe zajęcia. Z wielką przyjemnością wysłuchałam niekończącej się ilości dobrych wrażeń. Moja córka poczyniła już plany na następny rok! Bardzo dziękuję! Z wdzięcznością mama Dominiki
Joanna napisał/a 12 lipca 2018
Kuba baaaardzo zadowolony z kolonii- za rok chce na 2 tygodnie:) A wiec do usłyszenia:))))) Pozdrawiam serdecznie!
Magda, mama Mai napisał/a 12 lipca 2018
Dzień dobry. Bardzo dziękuję za opiekę i troskę. Maja wróciła zadowolona, pełna wrażeń, opowiada non stop :)). A co najważniejsze chce jechać z Rancherem na zimowisko i na kolonie za rok. Pozdrawiam serdecznie.
Diana P. napisał/a 12 lipca 2018
Dzień dobry, Dziękuję bardzo za zorganizowanie udanych wakacji Ali. Już podobno ekipa umówiła się na następny rok. 😉
Kasia napisał/a 17 kwietnia 2018
Brak potrzeby kontaktu i używania telefonu przez dwa tygodnie są najlepszym dowodem na to,że Rancher był strzałem w 10! Uśmiechnięta twarz na zdjęciach i ilość opowieści o obozie dodatkowo to potwierdziły. Gorąco polecam😃
Baśka napisał/a 5 kwietnia 2018
Kiedy zadaję pytanie Kryśce co robimy na wakacje to nie mówi o naszych rodzinnych wyjazdach i nie zastanawia się czy w góry czy nad morze - Jak to co mamo? Na Ranchera jadę 😃. Nic dodać nic ująć więc my na "Ranchera" wpisujemy się co rok i zimą i latem z ochotą i radością. Tą radość widać na zdjęciach i w opowieściach po powrocie.
Monika napisał/a 5 marca 2018
Moje dziewczyny już trzeci raz wybierają się na kolonię letnią z Rancherem. Zawsze wracają zadowolone, zajęcia są urozmaicone, prowadzone w miłej atmosferze, atrakcji wodnych nie brakuje (żaglówka, motorówka czy też przejażdżka na bananie - każdy może spróbować). My rodzice jesteśmy zawsze spokojni, ponieważ wiemy, że nasze dzieci dobrze się bawią i co najważniejsze są bezpieczne. Pozdrawiamy Panią Kasię!
Mama Ani napisał/a 15 lutego 2018
Ania jedzie już trzeci raz, za każdym razem wraca bardzo zadowolona i wesoła. Co roku wybiera inny rodzaj kolonii. Nie ma nudy, a zabawy w wodzie są rewelacyjne 🙂 Kolonie są SUPER, jak mówi:) Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy cała ekipę!
Mama Hani i Mateusza napisał/a 13 lutego 2018
Moje dzieci od razu po powrocie z zimowiska pytały czy przyszła oferta na lato 🙂 Przetestowały już sporo tematów z bogatej oferty Ranchera, a wciąż znajdują coś dla siebie i z ochotą wyjeżdżają na kolejne turnusy. Bardzo cenimy sobie doskonałe przygotowanie kolonii, całe zaplecze "techniczne", różnorodność sprzętów i proponowanych zajęć. Wiemy, że dzieci są zaopiekowane i dobrze się bawią, są bezpieczne, a przy tym mają możliwość wypróbowania tylu różnych dyscyplin czy rozrywek jak nigdzie indziej dotąd. Dziękujemy i czekamy na kolejny sezon mile spędzony z Rancherem 🙂
Rodzice Maksa napisał/a 2 lutego 2018
Maksiu z zimowiska wrócił bardzo zadowolony, w przyszłym roku wybiera się na snowboard. Oczywiście na letni wyjazd też jedzie. Pozdrawiamy w szczególności Instruktora Pana Tomka.
mama Maćka napisał/a 2 lutego 2018
Bardzo dziękujemy za kolejny udany wyjazd!!! W sobotę byliśmy na stoku i jesteśmy pod wrażeniem, Maciek bardzo dobrze radzi sobie na snowboardzie, wystarczyły dwa wyjazdy zimowe z Rancherem! Bardzo dziękujemy instruktorom i organizatorom. Do zobaczenia latem, w tym roku wysyłamy dwójkę, a Eliza cierpliwie czeka jeszcze tylko dwa lata i też pojedzie.
EDi napisał/a 29 stycznia 2018
Po raz kolejny moi synowie, pieją z radości i zachwytu. Nie wiem skąd macie tyle energii, słońca, pomysłów, serca i ciepła dla dzieciaków i jak to robicie, że moje dzieci od lat chcą jeździć tylko z Wami. Duży ukłon dla całej załogi i OGROMNE DZIĘKUJĘ. Wiem, że z Wami dzieci są szczęśliwe i bezpieczne.
Ania napisał/a 23 stycznia 2018
Filip wrócił z zimowiska zachwycony mówiąc "mamo zapisz mnie na następne ferie, było super." Dziękuję bardzo Instruktorom, Wychowawcom i Organizatorom za tak wspaniałą opiekę. Dzieci nie miały czasu się nudzić i wydzwaniać do domu. Bardzo dobrze zorganizowane zimowisko. Były to pierwsze kroki Filipa na nartach, dzięki ciężkiej pracy Instruktorów dziecko jeździ perfekcyjne. Jestem pod wrażeniem, że w ciągu tygodnia można tak nauczyć jeździć dziecko. Dziękuję
mama Karoliny napisał/a 2 sierpnia 2017
Witam, bardzo chciałam podziękować z czas poświęcony Karolinie - jest zachwycona obozem i w taki razie ja również. Proszę zatem jak będziecie Państwo organizować zimowiska o przesłanie oferty. Pozdrawiam serdecznie. Małgorzata
Beata napisał/a 28 lipca 2017
Witam kadrę RANCHERA! Dzwonił do mnie syn MEGA zadowolony. Chciałby zostać w Lubniewicach do końca sezonu 🙂 Wielkie podziękowania dla całej KADRY i wielki SZACUNEK za super organizację zajęć. Specjalny ukłon dla Kapitana i Pani Kasi. Dziękuję 🙂
Jola napisał/a 28 lipca 2017
Witam. Bardzo dziękuję. Emilia wróciła z kolonii zachwycona. Pozdrawiam
Agatka napisał/a 28 lipca 2017
Maciek wrócił super zadowolony, dziękuję, dziękuję 😄😄😄
Mama Fabiana napisał/a 27 lipca 2017
Dzień dobry, dziękuję za zdjęcia. Syn po powrocie z kolonii czuje się spełniony 🙂 Dziękujemy, świetna robota. Pozdrawiam serdecznie.
mama Dominiki napisał/a 27 lipca 2017
witam! bardzo dziękujemy za zdjęcia. Naprawdę super sprawa.