Opinie o Nas


Podziel się z nami wrażeniami z wyjazdu

 
 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 3.239.2.222.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
161 wpisów.
Lila napisał/a 9 sierpnia 2014:
Dzień dobry, Dziękujemy bardzo za przesłane zdjęcia - z przyjemnością je obejrzeliśmy. 🙂 Pozdrawiamy serdecznie Lila z chłopakami
Magda, mama Malwiny napisał/a 6 sierpnia 2014:
Dzień Dobry, Bardzo dziękujemy za przesłanie zdjęć, widać , że zabawa była przednia, co potwierdza moje dziecko i już mówi, że jedzie na następny rok.
Krzysztof napisał/a 28 lipca 2014:
Kolonia piłkarska lipiec 2014, to był naprawdę dobry wybór ! Treningi bez zbędnego "wycisku" bardzo się podobały synowi, był czas na mecze i rozgrywki. Zajęcia dodatkowe bardzo dobrze zorganizowane, urozmaicone i atrakcyjne. Czyste jezioro i bezpieczne kąpielisko wydzielone dla kolonistów. Duży plus dla wychowawców za zakaz kupowania chipsów i napojów gazowanych 🙂 Dziękuję za udane wakacje Jędrka i pozdrawiam.
Ania napisał/a 21 lipca 2014:
Dziękuję za piękne zdjęcia, jak również za dobrą opiekę nad moim dzieckiem. Pozdrawiam
Agnieszka mama Oli napisał/a 13 sierpnia 2013:
Witam, Córka wróciła z kolonii bardzo zadowolona, a ponieważ była po raz pierwszy, to tym bardziej cieszę się, że wszystko ok. Dziękujemy za zdjęcia, które pięknie uzupełniają opowieści Oli. pozdrawiam i na pewno do zobaczenia 🙂
Magda, mama Marka napisał/a 7 sierpnia 2013:
Dzięki. Super zdjecia! W ogóle Marek wrócił tak niesamowicie zadowolony z tej kolonii, że zupełnie nie mogę go poznać ...cały czas coś opowiada, jest zafascynowany. A największym niekwestionowanym jego idolem jest pan Waldek. A i na zdjęciach widać jak wspaniale się Państwo dzieciakami zajmujecie, jak dużo starań wkładacie w to, żeby miały atrakcję. Dzięki!
Katarzyna napisał/a 17 lipca 2013:
Dzień dobry, chciałam Państwu bardzo serdecznie podziękować! Moja córka, Zuzia, wróciła zachwycona z koloni- wodne podboje. Opowieściom nie było końca - a zdjęcia przesłane przez Państwa były świetnym uzupełnieniem. Córka jest zachwycona i mam nadzieję, że za rok znowu będziemy mogli skorzystać z Państwa oferty. Gratulacje i podziękowania dla całej kadry.
Anna i Krzysztof napisał/a 16 lipca 2013:
Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zdjęcia. Bartek i Maciek wrócili bardzo zadowoleni z kolonii piłkarskich. Mówią już o zimowisku z Rancherem... Pozdrawiamy bardzo serdecznie i jeszcze raz dziękujemy
Ewa, mama Szymona napisał/a 14 lipca 2013:
Witam! Serdecznie dziękujemy za miłe i bezpieczne wakacje mojego syna z Państwa biurem. Kolonista Szymon wrócił zadowolony, doroślejszy i aktywnie wypoczęty:). Nie nudził się i powiedział ,, było fajnie". Dziękuję za profesjonalną opiekę i pozdrawiam!
Beata napisał/a 14 lipca 2013:
Dzięki bardzo za wakacje Pawła ! 🙂 Mój syn, Paweł wrócił wczoraj z kolonii cały happy:-) Bardzo dziękuję za opiekę i wszystkie atrakcje kolonii. Podziękowania szczególne dla trenera piłki nożnej , pana Kamila 🙂 Pozdrawiam całą Firmę!
Alicja napisał/a 13 lipca 2013:
Dzień Dobry, Dziękujemy za udane kolonie Stasia:).
Julita napisał/a 8 lipca 2013:
Dziękuję za wspaniałą dokumentację foto z pobytu Antosia 🙂 Pozdrawiam
Asia, mama Wiktora napisał/a 8 lipca 2013:
Witam serdecznie, Bardzo dziękuję za przesłanie zdjęć - serce się raduje patrząc na szerokie uśmiechy i zadowolenie naszych Dzieci 🙂 Jestem wdzięczna za profesjonalną opiekę i wiele atrakcji zorganizowanych dla uczestników kolonii. Pozdrawiam serdecznie i życzę pięknej pogody aż do końca wakacji. Asia - mama Wiktora
Dominika napisał/a 8 lipca 2013:
Witam Dziękuje ślicznie za zdjęcia z wakacji 🙂 super 🙂 Pozdrawiam
Edyta napisał/a 8 lipca 2013:
Witam dziękuję za zdjęcia,są super i dzieci maja tam super atrakcje, chyba nie będą chcieli wracać, pozdr
Ludwik napisał/a 23 maja 2013:
Polecam wakacje z Rancherem , jest tam dużo zabawy i frajdy, żeglowanie bardzo mi się spodobało.Od świtu do nocy kadra nas zabawia i uczy.Byłem z nimi na wakacjach w ubiegłym roku, było świetnie, koledzy super, zimowisko z nimi było czadowe, trener Kajetan Super nauczyciel!. W tym roku jestem od 13 lipca. Pozdrawiam gorąco całą kadrę i polecam wyjazd z Rancherem wszystkim niezdecydowanym.
Vampiórek napisał/a 1 marca 2013:
Byłam w tamtym roku na kolonii i w tym na zimowisku. Świetne!!! I teraz też jadę, na wodne podboje . Jestem fanką klasyków! Jestem zachwycona nie mogę się doczekać. Pozdrawiam pana Waldka i panią Kasię. :)))))))
E.p napisał/a 11 listopada 2012:
Byłam na pierwszym turnusie było świetnie ,noc na żaglówce to super przeżycie, polecam i pozdrawiam całą kadrę
Ema napisał/a 16 lipca 2012:
W tamtym roku byłam na kolonii przez którą miałam traumę i wyleczył ją wyjazd na kolonie z rancherem było świetnie wykwalifikowana kadra super miejsce pyszne jedzenie zamierzam jechać na zimowisko z koleżankami jak opowiedziałam w klasie jak było wszystkie chciały jechac polecam:)
mama kowboja napisał/a 5 czerwca 2012:
Witam, widzę, że jestem pierwsza, która wypowie się na temat instruktorów ze stadnicy w Mieczownicy. Super ludzie, potrafią przekazywać swoją miłość do koni swoim uczniom! Mój syn szczególnie wspomina Panią Judytę , Hanię i P. Mikołaja. W tym roku jedzie na I turnus. Polecam wszystkim miłośnikom koni, dzieci na wyjeździe naprawdę dużo się uczą.