Opinie o Nas


Podziel się z nami wrażeniami z wyjazdu

 
 
 
Pola oznaczone jako * są wymagane.
Twój adres E-mail nie zostanie upubliczniony.
Ze względów bezpieczeństwa zapisaliśmy adres IP: 3.239.9.151.
Może się tak zdarzyć, że wpis będzie widoczny w Księdzie gości dopiero po tym jak go przejrzymy.
Zastrzegamy sobie prawo do redagowania, usuwania, lub nie publikowania wpisów.
192 wpisy.
Beata napisał/a 14 lipca 2013
Dzięki bardzo za wakacje Pawła ! 🙂 Mój syn, Paweł wrócił wczoraj z kolonii cały happy:-) Bardzo dziękuję za opiekę i wszystkie atrakcje kolonii. Podziękowania szczególne dla trenera piłki nożnej , pana Kamila 🙂 Pozdrawiam całą Firmę!
Alicja napisał/a 13 lipca 2013
Dzień Dobry, Dziękujemy za udane kolonie Stasia:).
Julita napisał/a 8 lipca 2013
Dziękuję za wspaniałą dokumentację foto z pobytu Antosia 🙂 Pozdrawiam
Asia, mama Wiktora napisał/a 8 lipca 2013
Witam serdecznie, Bardzo dziękuję za przesłanie zdjęć - serce się raduje patrząc na szerokie uśmiechy i zadowolenie naszych Dzieci 🙂 Jestem wdzięczna za profesjonalną opiekę i wiele atrakcji zorganizowanych dla uczestników kolonii. Pozdrawiam serdecznie i życzę pięknej pogody aż do końca wakacji. Asia - mama Wiktora
Dominika napisał/a 8 lipca 2013
Witam Dziękuje ślicznie za zdjęcia z wakacji 🙂 super 🙂 Pozdrawiam
Edyta napisał/a 8 lipca 2013
Witam dziękuję za zdjęcia,są super i dzieci maja tam super atrakcje, chyba nie będą chcieli wracać, pozdr
Ludwik napisał/a 23 maja 2013
Polecam wakacje z Rancherem , jest tam dużo zabawy i frajdy, żeglowanie bardzo mi się spodobało.Od świtu do nocy kadra nas zabawia i uczy.Byłem z nimi na wakacjach w ubiegłym roku, było świetnie, koledzy super, zimowisko z nimi było czadowe, trener Kajetan Super nauczyciel!. W tym roku jestem od 13 lipca. Pozdrawiam gorąco całą kadrę i polecam wyjazd z Rancherem wszystkim niezdecydowanym.
Vampiórek napisał/a 1 marca 2013
Byłam w tamtym roku na kolonii i w tym na zimowisku. Świetne!!! I teraz też jadę, na wodne podboje . Jestem fanką klasyków! Jestem zachwycona nie mogę się doczekać. Pozdrawiam pana Waldka i panią Kasię. :)))))))
E.p napisał/a 11 listopada 2012
Byłam na pierwszym turnusie było świetnie ,noc na żaglówce to super przeżycie, polecam i pozdrawiam całą kadrę
Ema napisał/a 16 lipca 2012
W tamtym roku byłam na kolonii przez którą miałam traumę i wyleczył ją wyjazd na kolonie z rancherem było świetnie wykwalifikowana kadra super miejsce pyszne jedzenie zamierzam jechać na zimowisko z koleżankami jak opowiedziałam w klasie jak było wszystkie chciały jechac polecam:)
mama kowboja napisał/a 5 czerwca 2012
Witam, widzę, że jestem pierwsza, która wypowie się na temat instruktorów ze stadnicy w Mieczownicy. Super ludzie, potrafią przekazywać swoją miłość do koni swoim uczniom! Mój syn szczególnie wspomina Panią Judytę , Hanię i P. Mikołaja. W tym roku jedzie na I turnus. Polecam wszystkim miłośnikom koni, dzieci na wyjeździe naprawdę dużo się uczą.
Hobbit napisał/a 1 czerwca 2012
Witam, nie było pewne czy aby na pewno pojadę w tym roku, ale ! Wszystko skończyło się dobrze i jadę jak co roku a wraz ze mną też Bartek Czekański za pewne pamiętacie tego gościa! Więc zapraszam serdecznie do zapisania się na listy obozowe, bo przecież Ciebie nie może tam zabraknąć! Pozdrawiam i do zobaczenia nad wodą 🙂
Basia napisał/a 29 maja 2012
Polecam wakacje z Rancherem wszystkim rodzicom, którzy po raz pierwszy wysyłają swoje dzieci na samodzielny wyjazd. Bardzo dobra opieka, wspaniała atmosfera i wiele atrakcji sprawiły, że moja córka wróciła zachwycona kolonią. W tym roku jedzie na kolonie konną. Jeszcze raz polecam!!!
Marcin i Ola napisał/a 26 marca 2012
Marcin był już kilka razy na koloniach i zimowiskach z różnych biur.W zeszłym roku po raz pierwszy wyjechał na kolonie z "Ranchera". Nie miał czasu na nudę i odbieranie telefonów od rodziców.Wrócił bardzo zadowolony .W tym roku był z młodszą siostrą (8 lat) na zimowisku .Obydwoje są zachwyceni i czekają już na kolejny wyjazd z ekipą Ranchera.
kacper napisał/a 9 marca 2012
Kacper bawił się doskonale na kolonii. Rowery, woda , konie, dużo zabaw na powietrzu, nie miał czasu się nudzić. Żadnych ekscesów, starsi uczestnicy doskonale wpasowali się w obecność młodszych, albo odwrotnie:) Kacper był pierwszy raz i co najważniejsze nie zniechęcił się. Teraz wręcz nalega, aby pojechać znowu.
Patenciarz napisał/a 5 sierpnia 2011
W tym roku na Rancherze zdałem na patent pozdrowienia dla Kapitana i Hobbita dzięki którym bez stresu podszedłem od egzaminu. Mam nadzieje że w tym roku też będzie spotkanie poobozowe.
Monika napisał/a 29 lipca 2011
Dziękujemy za wspaniały obóz! Syn bardzo mile wspomina wyjazd 😉 .
Edyta i Sławek napisał/a 27 lipca 2011
Dziękujemy za udany wypoczynek dziecka (młodzieńca?) Młody był zachwycony wyjazdem, a my jesteśmy z tego bardzo zadowoleni. Będziemy Was polecali swoim znajomym. Pozdrowienia
Martyna napisał/a 23 lipca 2011
To najlepszy obóz na jaki pojechałam! Dużo można się nauczyć od wspaniałych instruktorów. Poznałam świetnych ludzi. Pozdrowienia dla Adama!
to ja to ja napisał/a 1 kwietnia 2011
O jej. Rancher się mocno rozwija. Fajnie! Ciesze się, że wakacje nadchodzą, bo znów można pojechać do fajnego Giewartowa:) LUDZISKA! ZAPISUJCIE SIĘ, PAKUJCIE SIĘ I PRZYJEŻDŻAJCIE A ŚWIETNA ZABAWA BĘDZIE JAK CO ROK 😉